Artur Barciś w CKK Jordanki

2020-06-17
Artur Barciś w CKK Jordanki
Artur Barciś w CKK Jordanki
Kategoria:   

19 czerwca 2020, godz. 20:00, CKK Jordanki

ABS – Artur Barciś Show, czyli o tremie, dykcji i różnego rodzaju "sypkach".
Artur Barciś w lekki i zabawny sposób odsłoni realia aktorskiego życia. W anegdotach o kulisach pracy na scenie teatralnej i planie filmowym opowie o tremie, dykcji, różnego rodzaju "sypkach", czyli aktorskich wpadkach. Dowiemy się, jakie dowcipy aktorzy robią sobie na scenie. Wszystko opatrzone, w mistrzowski sposób wykonywanymi piosenkami.  "Artur Barciś Show" to pełne humoru i wdzięku spotkanie ze znakomitym i bardzo lubianym aktorem.

Wystąpią:

Artur Barciś

Marek Zalewski - fortepian

Mariusz Ambrożuk - akordeon

Arkadiusz Malinowski - git. Bas

Mariusz Lipiński – perkusja

Wydarzenie odbędzie się w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki zgodnie z aktualnymi wytycznymi dotyczącymi reżimu sanitarnego.

 

Prosimy o zachowanie obowiązujących zasad bezpieczeństwa.

Połowa widowni

W trakcie wydarzenia udostępnimy połowę dostępnych miejsc przeznaczonych dla widowni. Miejsca dla publiczności w poszczególnych rządach zajmowane będą w naprzemiennie. Obowiązuje zasada zachowania jednego wolnego miejsca między widzami. Zasada ta nie dotyczy widza, który:

  • uczestniczy w pokazie z dzieckiem do ukończenia 13. roku życia,
  • jest osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osobą, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie.

Obowiązek zakrywania ust i nosa

Prosimy o zakrycie ust i nosa przed wejściem do budynku. Bezwzględny nakaz zasłaniania ust i nosa obowiązuje w trakcie całego wydarzenia, do chwili opuszczenia budynku.

Dezynfekcja rąk

Przy wejściu na wydarzenie prosimy o dezynfekcję rąk. Dozowniki z płynem dezynfekującym dostępne będą przy wejściu oraz przy toaletach. Zalecamy dokładne i częste mycie rąk.

Zachowajmy bezpieczny odstęp

Podczas poruszania się po obiekcie, prosimy o zachowywanie bezpiecznego odstępu co najmniej 1,5 metra od pozostałych uczestników wydarzenia. Prosimy również o zachowanie bezpiecznej odległości przed wejściem do budynku.

Korzystanie z wind

Zalecamy korzystanie wind tylko przez rodziny z małymi dziećmi, kobiety w ciąży, osoby z niepełnosprawnością oraz przez osoby starsze.

W trakcie wydarzenia nie będzie możliwości skorzystania z szatni.

Oświadczenie uczestnika wydarzenia

Przed wejściem na wydarzenie bądź w chwili zakupu biletu on-line lub stacjonarnie prosimy
o złożenie oświadczenia, że uczestnik, według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym. Administratorem Państwa danych jest Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki. Dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do przeprowadzenia wydarzenia i zachowania zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego.

W trosce o Państwa bezpieczeństwo prosimy o zastosowanie się do obowiązujących zasad. Procedura bezpieczeństwa dostępna jest na stronie: jordanki.torun.pl

Partnerzy:

Miasto Toruń

CKK Jordanki