Zamówienia publiczne

 

 

 

 


Europejskie Centrum Filmowe CAMERIMAGE zaprasza do składania ofert i wzięcia udziału w postępowaniu na: wykonanie platformy on-line składającej się z portalu zrealizowanego w formule cyfrowego skanu wnętrza budynku (CKK Jordanki w Toruniu) tworzącego zwirtualizowane środowisko 3D (skan 3D) wraz z wdrożeniem oraz obsługą bieżącą.

ECFC 2600.7.2020 - dokumenty do pobrania:


Europejskie Centrum Filmowe CAMERIMAGE zaprasza do składania ofert i wzięcia udziału w postępowaniu na: usług hotelarskich na potrzeby Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Camerimage w okresie od 13 do 22 listopada 2020 roku.

ECFC 2600.6.2020 - dokumenty do pobrania:


Europejskie Centrum Filmowe CAMERIMAGE zaprasza do składania ofert i wzięcia udziału w postępowaniu na: realizację obrazu, realizację kamerowa, jej zapis oraz przeprowadzenie transmisji internetowych z wydarzeń w ramach Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych EnergaCAMERIMAGE 2020 odbywającego się w Toruniu w dniach od 14 do 21 listopada 2020 roku.

ECFC 2600.5.2020 - dokumenty do pobrania:


Europejskie Centrum Filmowe CAMERIMAGE zaprasza do składania ofert i wzięcia udziału w postępowaniu na: dostawę, montaż i kalibrację kompletu urządzeń do projekcji filmów z nośników cyfrowych w postaci pakietów DCP dla kina cyfrowego, zgodnie ze specyfikacją DCI oraz dostawę, montaż i kalibrację przenośnego kompletu urządzeń do odtwarzania filmów z nośników cyfrowych w postaci pakietów DCP dla kina cyfrowego, wewnętrznego i zewnętrznego, zgodnie ze specyfikacją DCI, z kompletem akcesoriów, z przeprowadzeniem instruktażu i uruchomieniem.

ECFC 2600.4.2020 - dokumenty do pobrania:


Europejskie Centrum Filmowe CAMERIMAGE zaprasza do składania ofert i wzięcia udziału w postępowaniu na: dostawę, montaż oraz dostosowanie wskazanego przez Zamawiającego wyposażenia i urządzeń na cele stworzenia systemu kinotechnicznego w sali kinowo-konferencyjnej w budynku w Toruniu, przy ulicy Rynek Nowomiejski 28.

ECFC 2600.3.2020 - dokumenty do pobrania:

Europejskie Centrum Filmowe CAMERIMAGE zaprasza do składania ofert i wzięcia udziału w postępowaniu na: udostępnienie w drodze licencji wraz z hostingiem oraz obsługą techniczną i technologiczną platformy zdalnego dostępu do materiałów multimedialnych zwaną dalej Platformą streamingową opartą o technologie filmu na życzenie zwanej dalej VOD oraz transmisji na żywo zwanej dalej LiveStream.

ECFC 2600.2.2020 - dokumenty do pobrania:


Kontakt:

Jacek Martenka zamowienia@ecfcamerimage.pl


KLAUZULA INFORMACYJNA


Zamówienia archiwalne:


Europejskie Centrum Filmowe CAMERIMAGE zaprasza do składania ofert i wzięcia udziału w postępowaniu na usługę rezerwacji, sprzedaży i dostawy biletów lotniczych.

ECFC 2600.1.2020 - dokumenty do pobrania:


Europejskie Centrum Filmowe CAMERIMAGE zaprasza do składania ofert i wzięcia udziału w postępowaniu na zakup i dostawę sprzętu komputerowego z oprogramowaniem.

Dokumenty do pobrania:


Europejskie Centrum Filmowe CAMERIMAGE zaprasza do składania ofert i wzięcia udziału w postępowaniu na Usługę prowadzenia księgowości oraz obsługę kadrowo-płacową Europejskiego Centrum Filmowego CAMERIMAGE w Toruniu od dnia 1 kwietnia 2020 r. do 31 grudnia 2020 r.

Załączniki:

W dniu 31.03.2020 r. postępowanie na Usługę prowadzenia księgowości oraz obsługę kadrowo-płacową Europejskiego Centrum Filmowego CAMERIMAGE w Toruniu od dnia 1 kwietnia 2020 r. do 31 grudnia 2020 r. zostało rozstrzygnięte: