Piotr Machalica w CKK Jordanki

2020-06-21
Piotr Machalica w CKK Jordanki
Piotr Machalica w CKK Jordanki
Kategoria:   

Piotr Machalica | Mój ulubiony Młynarski

24 czerwca 2020, godz. 20:00, CKK Jordanki

Mistrzowska interpretacja, humor, swada, lekkość, inteligencja. Wspaniałe wykonanie
i oryginalne, znakomite aranżacje. 

Mój ulubiony Młynarski” to hołd składany Mistrzowi przez Piotra Machalicę, który Jego piosenki śpiewa od zawsze. Tym razem jednak powstał koncert (przeplatany opowieścią i poezją) składający się wyłącznie z utworów, które wyszły spod pióra Mistrza. Są to piosenki zarówno autorskie, jak i znakomite przekłady, które stały się ważną częścią polskiej kultury. W programie koncertu m.in. "Jeszcze w zielone gramy", "Tango desperado", "Nie ma jak u mamy", "Bynajmniej", "Moje ulubione drzewo", "Najpiękniejszy list miłosny", "Idź swoją drogą", czy "Blue Tango". W październiku 2019 nakładem Sony Music Polska ukazała się płyta „Mój ulubiony Młynarski”, za którą w styczniu 2020 Piotr Machalica otrzymał nominację do Fryderyka. 

Piotrowi Machalicy towarzyszy zespół w składzie:
Michał Walczak - gitara, tamburyn, aranżacje
Krzysztof Niedźwiecki - gitara, walizka vel stopa
Cyprian Baszyński - trąbka, instrumenty perkusyjne

Koncert odbędzie się w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki zgodnie z aktualnymi wytycznymi dotyczącymi reżimu sanitarnego.

Prosimy o zachowanie obowiązujących zasad bezpieczeństwa.

Połowa widowni

W trakcie wydarzenia udostępnimy połowę dostępnych miejsc przeznaczonych dla widowni. Miejsca dla publiczności w poszczególnych rządach zajmowane będą w naprzemiennie. Obowiązuje zasada zachowania jednego wolnego miejsca między widzami. Zasada ta nie dotyczy widza, który:

  • uczestniczy w pokazie z dzieckiem do ukończenia 13. roku życia,
  • jest osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, osobą z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osobą, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie.

Obowiązek zakrywania ust i nosa

Prosimy o zakrycie ust i nosa przed wejściem do budynku. Bezwzględny nakaz zasłaniania ust i nosa obowiązuje w trakcie całego wydarzenia, do chwili opuszczenia budynku.

Dezynfekcja rąk

Przy wejściu na wydarzenie prosimy o dezynfekcję rąk. Dozowniki z płynem dezynfekującym dostępne będą przy wejściu oraz przy toaletach. Zalecamy dokładne i częste mycie rąk.

Zachowajmy bezpieczny odstęp

Podczas poruszania się po obiekcie, prosimy o zachowywanie bezpiecznego odstępu co najmniej 1,5 metra od pozostałych uczestników wydarzenia. Prosimy również o zachowanie bezpiecznej odległości przed wejściem do budynku.

Korzystanie z wind

Zalecamy korzystanie wind tylko przez rodziny z małymi dziećmi, kobiety w ciąży, osoby z niepełnosprawnością oraz przez osoby starsze.

W trakcie wydarzenia nie będzie możliwości skorzystania z szatni.

Oświadczenie uczestnika wydarzenia

Przed wejściem na wydarzenie bądź w chwili zakupu biletu on-line lub stacjonarnie prosimy
o złożenie oświadczenia, że uczestnik, według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym. Administratorem Państwa danych jest Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki. Dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do przeprowadzenia wydarzenia i zachowania zasad bezpieczeństwa epidemiologicznego.

W trosce o Państwa bezpieczeństwo prosimy o zastosowanie się do obowiązujących zasad. Procedura bezpieczeństwa dostępna jest na stronie: jordanki.torun.pl

Partnerzy:

Miasto Toruń

CKK Jordanki