Pierwsza Gwiazdka z ECFC

2021-12-15
Pierwsza Gwiazdka z ECFC
Pierwsza Gwiazdka z ECFC
Kategoria:   

Europejskie Centrum Filmowe Camerimage oraz Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Toruniu wspólnie zapraszają na cykl pokazów filmowych „Pierwsza Gwiazdka z ECFC”. W dniach 20-23 grudnia i 28-30 grudnia w Kinie Camerimage na Rynku Nowomiejskim 28, dla najmłodszych widzów przygotowaliśmy projekcję filmów Clifford. Wielki czerwony pies oraz Psi patrol. Dobór kinowych propozycji jest w tym wypadku nieprzypadkowy, ponieważ dochód z biletów zostanie przeznaczony na toruńskie schronisko dla zwierząt. Wydarzenie jest odpowiedzią Europejskiego Centrum Filmowego Camerimage na apele o wsparcie przepełnionego przytuliska na Bydgoskim Przedmieściu, które przeżywa trudne chwile w obliczu zbliżającej się, mroźnej zimy. Niestety liczba zwierząt, które poszukują nowego domu wciąż rośnie, a możliwości placówki są ograniczone i powoli się wyczerpują. W tej chwili najważniejsze jest pozyskanie suchej i mokrej karmy zarówno dla szczeniąt i kociąt, jak i dla dorosłych psów i kotów. Dodatkowo, ECFC będzie w trakcie wydarzenia prowadzić zbiórkę karmy, która zostanie przekazana Schronisku. Osoby, zainteresowane taką formą wsparcia, proszone są o przekazywanie karmy dla zwierząt pracownikom kina.

W ramach „Pierwszej gwiazdki z ECFC” na ekranie zobaczyć będzie można najnowszy obraz studia Paramount – familijny film Clifford. Wielki czerwony pies oparty na serii książek dla dzieci o tym samym tytule autorstwa Normana Bridwella. Komedia jest udanym połączeniem filmu fabularnego i animowanego, i świetną zabawą dla całej rodziny. Oprócz Clifforda, najmłodsi widzowie będą mogli zobaczyć w Kinie Camerimage także bohaterów tegorocznego przeboju kina familijnego – produkcji Psi patrol.

Filmy wyświetlane będą o godzinie 15:00 i 17:00. Ceny biletów to 12 złotych (bilet ulgowy) i 15 złotych (bilet normalny). Bilety można zakupić w kasie kina, otwieranej na pół godziny przed projekcją lub rezerwować drogą mailową pod adresem office@ecfcamerimage.pl.

Serdecznie zapraszamy!

Koniecznie zapoznaj się z Regulaminem Kina!!!

Regulamin dostępny TUTAJ